ROZWIĄZANIA
DLA FIRM

Aktywność fizyczna pracowników przynosi obopólną korzyść: dla nich samych oraz dla ich pracodawców. Właśnie dzięki temu, karnet do klubu fitness jest jedną z najlepszych form pozapłacowego wynagradzania i motywowania pracownika. Pracownicy mają możliwość aktywnego wypoczynku w dogodnym miejscu i czasie, pracodawca zaś zyskuje zdrową i zadowoloną kadrę.

Ćwiczenia fizyczne mają także ogromny wpływ na nasze zdrowie psychiczne m.in. zwiększają uczucie zadowolenia i poczucia własnej wartości, wpływają na zmniejszenie zmęczenia oraz pomagają wyładować negatywne emocje. Osoby systematycznie uprawiające sport mają nie tylko lepsze samopoczucie, ale dodatkowo wzrasta ich kreatywność i efektywność. Są bardziej energiczne i zdrowsze.

Dlaczego warto wybrać MYGYM dla Firm?

Oferta MYGYM została stworzona specjalnie z myślą o pracodawcach, którzy dbają o rozwój i zdrowie swoich pracowników i chcą zapewnić im możliwość aktywnego odpoczynku po pracy.

Każda oferta MYGYM dla Firm jest przygotowywana indywidualnie i dostosowywana do potrzeb konkretnego Klienta.

pROFESJONALNA OPIEKA TRENERSKA

SIŁOWNIA OTWARTA OD 06:00 DO 22:00

NOWOCZESNY SPRZĘT

KARTY PARTNERSKIE

Jeśli masz w ręku kartę benefit MultiSport, OK System lub FitProfit możesz korzystać z naszego klubu bez żadnych ograniczeń i dopłat, w pełnym wymiarze godzin.